סוגי הרכבים שלנו

רכבים יחידים מסוגם בארץ !

חווית נהיגה ייחודית ובלתי נשכחת – המכוניות היוקרתיות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר. מכוניות מרוץ היחידות מסוגן בארץ משלבות ביצועים גבוהים, הנעה אחורית לשליטה מרבית ומאות כוחות סוס שמחכים אך ורק לכם על מסלולי מירוץ אתגריים כל זה יחד עם הדרכת נהגי מירוצים מקצועיים אשר יתנו טיפים וטכניקות נהיגה הישר מעולם המרוצים העולמי.
למה שיפרנו את הרכבים כל כך? כי הרכבים האלה משמשים אותנו גם במרוצים בהם אנחנו משתתפים, כך שאתם גם מרוויחים חווית נהיגה ספורטיבית קיצונית ומהנה על רכבי המרוצים מהחזקים ביותר בארץ !
SUPRA GR

מכונית מרוצים אייקונית שעברה סדנת מרוצים ונבנתה בצורה הנדסית מושלמת המשלבת בין שלדה מאוזנת בעלת מרכז כובד נמוך ויחסי חלוקת משקל מושלמים לנהיגה ספורטיבית. המכונית בעלת 2 מקומות ומגיעה עם חבילת ביצועים הכוללת 5 מצבי נהיגה קיצוניים, 320 כוחות סוס שמועברים ישירות לאספלט, יחידת הנעה אחורית המעניקה חווית נהיגה ייחודית ומהנה, דיפרנציאל מוגבל החלקה המשפר את רמת הביצועים והעברת הכוח לאספלט, מערכת מתלים אדפטיביים המשנה בלחיצת כפתור את רמת קשיחות המתלים ומשפרת את רמת האחיזה והתנהגות הרכב, ברקסים משופרים של חברת ברמבו העולמית, קיט אווירודינמי קרבי עשוי מקארבון אמיתי המסייע בייצור כוחות הצמדה לאספלט ומקטין את עומסי הכוחות אשר פועלים על הרכב בפנייה, מערכת המציגה בזמן אמת את כוחות הסוס שמנוצלים מהמנוע, כוחות הG הפועלים על הרכב בפנייה, ואפשרות למדידת זמני הקפה. בנוסף לשליטה מקסימלית החווית הנהיגה קיימים שיפטרים מאחורי ההגה להעברת הילוכים ממש כמו במכוניות פורמולה אמיתיות, מושבי באקט מרוצים העוטפים את גוף הנהג ומסייעים במניעת החלקה, כל זה כדי להניק חווית נהיגה בלתי נשכחת שתשאיר זיכרון מתמשך!

נתונים:
נהג מרוצים ליום אחד
מסלול מירוץ
BMW

מכונית מרוצים יחידה מסוגה מתוצרת BMW הידועה כחברה הטובה בעולם לייצור מכונות נהיגה ספורטיבית טהורות.

הרכב הינו רכב בעל הנעה אחורית עם יחסי משקל מושלמים לנהיגת מרוצים. אך לנו זה לא הספיק והעברנו את הרכב סדנת מרוצים שבה הרכב שודרג עוד יותר, כמה שודרג?

הוספנו לרכב עוד המון כוחות סוס ההופכים את הרכב למהיר יותר, עצבני יותר, חזק יותר ומרגש הרבה יותר, תוך שילוב בחלקי מרכב מופחתי משקל המסייעים ביחסי כוח סוס ומשקל אידיאלים לנהיגת ספורטיבית, קויילאוברים שהם בולמים משופרים המכויילים לנהיגה ספורטיבית קיצונית המסייעים בהקשחת הרכב ויצירת מרכז כובד נמוך עוד יותר, מערכת בלימה משופרת של ברמבו העולמית שמייצרת מערכות בלימה מהטובות בעולם המעצימה את יכולת הבלימה של הרכב, שלדת מרוצים מחוזקת המקשיחה את מרכב המכונית והופכת אותה ליציבה יותר ומתקשרת יותר עם הנהג, הגה מרוצים עשוי מאלקנטרה המייצרת אחיזת הגה טובה יותר ובעל יכולת היגוי מקוצר העוזר לנהג לנווט את הרכב בקלות בפניות חדות ומאתגרות, מושבי מרוצים העשויים מאלקנטרה שהינה חומר ליצירת אחיזה גבוהה בגוף הנהג ומונעת החלקה. קיט אווירודינמיקה המסייע בייצור כוחות הצמדה טובים יותר ומשפר לרכב את האחיזה בפניות ומשיג תאוצה הרבה יותר טובה בישורות. 

נתונים:
דברו איתנו

לקבלת פרטים והצעת מחיר בהתאמה אישית

צרו איתנו קשר או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם