מסלול פתוח - חווית נהיגה בהרי ירושלים

זה הזמן שלכם

בואו להפתיע את האהובים שלכם במתנה ייחודית, כזו שתיחרט בזיכרון ותשאיר טעם לעוד. זו ההזדמנות שלכם לשבת ברכבי מרוצים מהחזקים בארץ, ללחוץ על דוושת הגז המפעילה את נהמת המנוע העוצמתי ולהרגיש את כוחות הg שמדביקים אתכם אל הכיסא תוך ניווט מקצועי עם נהג מרוצים צמוד שיוציא את הנהג שבכם. המסע המדהים הזה מתבצע באחד מתוואי הדרך המאתגרים בארץ אשר משלב נוף פסטורלי, ציורי ועוצר נשימה המזכיר את צפון איטליה, מעל 300 קילומטר של פיתולים מאתגרים ופניות טכניות שכל חובבי ואוהבי הנהיגה והספורט המוטורי יתרגשו מהן.

הפעילות הינה אקסקלוסיבית ואישית עם נהג מרוצים צמוד שיסביר את טכניקות הנהיגה בפן התיאורטי, יבצע תדריך מעשי בו יודגמו טכניקות הנהיגה ולאחר מכן ילווה את המודרך בזמן הנהיגה העצמית כדי להעצים את יכולות הנהיגה ויוציא אותו אל מעבר לאיזור הנוחות שלו ואל תחושת אופוריה המלווה באדרנלין מסחרר חושים.

הפעילות מותאמת לכל נהג מגיל 16.9 בעל רשיון נהיגה בתוקף, ללא נסיון או ידע מקדים ולבעלי רישיון נהיגה ידני ואוטומט כאחד. 

החבילות הפופלאריות שלנו:
חבילת הכירות
*1250 ש"ח*

תכנית מהנה של *שעה ורבע* בשילוב טכניקות נהיגה מתקדמות ומאתגרות הכוללת:

חבילת יום הולדת

תכנית של *שעה ו-45 דקות* בליווי מדריך נהיגת מרוצים ולימוד טכניקות נהיגה הישר מעולם המרוצים הכוללת:

נהיגת מירוץ ליום אחד
מתנה לגבר / לאישה
! 18% הנחה !

תכנית של *שעה וחצי* בשילוב טכניקות נהיגה מעולם ה-Formula 1 הכוללת:

שאלות ותשובות

הפעילות מתקיימת באיזור עין כרם, שם עומד לרשותנו אחד מכבישי הנהיגה המהנים ביותר בארץ.  להעצמת החוויה אנו מציעים מכוניות מרוץ טהורות מהחזקות בישראל המתחרות במרוצים רישמיים ואליפות ישראל. כל התענוג הצרוף הזה משלב לימוד של טכניקות וטיפים מעולם הנהיגה הספורטיבית שיקחו את יכולות הנהיגה שלהם כמה צעדים קדימה. כל אלו נבחרו בקפידה כדי ליצור חוויה בלתי נשכחת המשלבת תחושות של אופוריה ואדרנלין מטורף. 

החבילות אותם אנו מציעים מאוד דינמיות ושונות הן בזמני הנהיגה והן בתוספות אשר נלוות לחבילות. החבילה המינימלית בעלת זמן כולל של 75 דקות וניתן להגיע לזמן כולל של 180 דקות, הזמן מתחלק בין שלבי ההדרכה ושלב הנהיגה העצמית. 

הפעילות מורכבת מ3 חלקים:

  1. היכרות ותדריך תאורטי – בשלב הראשון נתחיל בהיכרות ובתדריך תאורטי בו מוסברות טכניקות הנהיגה עם כל ההסברים הנדרשים להבין מה המשמעות של כל פעולה, תוך שילוב הסבר פיזיקלי הנוגע לנהיגה ולטכניקות הנלמדות. 
  2. תדריך מעשי – בשלב השני מתבצע תדריך מעשי הכולל נהיגת הדגמה של וטכניקת הנהיגה על ידי נהג המרוצים המלווה את המודרך. לתדריך המעשי יש מספר מטרות :
  • מתן דגשים לביצוע הטכניקות באופן מדוייק.
  • הבנה כוללת של המודרך לאיך החוויה אמורה להרגיש ולהתנהל, הכנסת המודרך לאווירת החוויה ולאדרנלין.
  • היכרות מעמיקה עם הרכב (מהן יכולות הרכב, המהירות שניתן להגיע אליהן, יציבות ובטיחות הרכב על הכביש.)
  • מתן ביטחון למודרך.

שלב זה הוא הזדמנות מעולה לשאול שאלות על מנת  להגיע להבנה מלאה לפני תחילת הנהיגה העצמית.

3. נהיגה ועבודה על הטכניקות – בשלב השלישי מתחילה הנהיגה העצמית של המודרך שבמהלכה נהג המרוצים מלווה את המודרך, בונה בהדרגה ביחד עם המודרך את קצב הנהיגה והביטחון עם הרכב, בשילוב דגשים לביצוע הטכניקות באופן המדוייק ביותר. מטרת המדריך היא להוציא את המודרך אל מעבר לאזור הנוחות שלו, אל מצבי קצה ובכך להביא למיצוי יכולות הנהיגה של המודרך. 

כל שלבי החוויה מתחילתה ועד סופה תוכננו לפרטי פרטים כדי להשיג את אפקט האדרנלין הגבוה שמתבטא בפעילויות האקסטרים הקיצוניות ביותר.

אצלנו החבילות ניתנות לבנייה בהתאמה אישית בהתאם לתקציב העומד לרוכש החבילה, לדרישות של הרוכש ומה שהוא רוצה לכלול בחבילה. בכל חבילה יש תמונות ללא הגבלה עם הרכב לכל המשתתפים, גם למודרך וגם למלווים. בנוסף ניתן להוסיף סרטון וידאו ממצלמת אקסטרים GoPro המצלמת 360 מעלות את הנהג ואת תוואי הדרך. ישנה אופציה של שילוב ארוחות בוקר / צהריים זוגיות ומשפחתיות. החבילות נבדלות בעיקרן בזמני הנהיגה ובסוג הרכב, זמן נהיגה מורחב יותר מקנה אפשרות לעבוד על טכניקות נהיגה מתקדמות יותר שהופך את אופי הנהיגה למקצועי, קיצוני ומאתגר עוד יותר. 

אצלנו ניתן לבצע את הפעילות מגיל 16.9 כל עוד יש בידי הנהג רשיון נהיגה בתוקף לגיר ידני / אוטומט. מתאים גם לנהגים חדשים בעלי מלווה יום ולילה ולנהגים צעירים. 

חובה רשיון נהיגה בתוקף על גיר ידני / אוטומט. גם נהגים חדשים שיש בידם רישיון עם חובת מלווה יום ולילה מורשים לביצוע הפעילות. 

רשיון נהיגה B בתוקף, על גיר ידני / אוטומט. גם רשיון של נהג חדש רלוונטי. 

אין חובת ניסיון או ידע מקדים, הפעילות מתאימה לכל נהג שיש בידו רשיון נהיגה בתוקף. צוות המדריכים מקצועיים ומתאימים את התוכן וההדרכה בהתאם לרקע, לנסיון ולאופי הנהג. 

בכל החבילות ניתנת האופציה להצטרף, בחלק מהחבילות ההצטרפות כלולה במחיר החבילה וישנם חבילות בהן נדרש תשלום נוסף. חשוב לציין! ההצטרפות לנהיגה אינה מומלצת, מדובר בנהיגה מהירה בפניות המלווה בהמון טלטלות שמורגשות בעיקר במושב האחורי מה שיכול לגרום לאי נעימות בקרב המצטרף. החוויה מתבצעת בתוואי דרך רציף ולא תינתן האפשרות לרדת עד לסיום החוויה. בנוסף המטרה של המדריך בזמן הנהיגה היא להביא את המודרך אל קצה גבול היכולת שלו ועל כן יש להבטיח כי המודרך משוחרר ומרגיש בנוח. ההצטרפות אסורה לנשים בהריון, אנשים בעלי מחלות לחץ דם ולב ואנשים בעלי מחלות אורטופדיות.

נקודת המפגש שלנו הינה במתחם התיירותי של עין כרם שהינו איזור מדהים, אותנטי ופסטורלי המשלב המון מסעדות ואטרקציות נוספות באיזור. המפגש מתבצע במסעדה איתה אנו עובדים בה ניתנת האפשרות לקהל לקוחותינו להמתין בתוכה. בנוסף ניתן להזמין וליהנות מאוכל איטלקי משובח וממשקה מפנק ומרענן בהזמנה מול המסעדה. 

ניתן לרכוש חבילת נהיגה כשובר מתנה מעוצב עם תאריך פתוח הנשלח אל המזמין דרך המייל והוואטסאפ. לשובר מתנה יש תוקף של שנתיים ממועד הרכישה וניתן לממשו בהתאם ללוח הזמנים ולימי הפעילות של חברתנו. 

כמובן ! מחירי החבילות כוללים ביטוחים מקיפים ומלאים ללא השתתפות עצמית כך שהכל מכוסה.  

כידוע נושא הבטיחות אצלנו הוא מעל הכל ואנו מבצעים את הפעילות בצורה מבוקרת, הבטיחות היא חלק בלתי נפרד מהתהליך ומתחילה מהתדריך התיאורטי והמעשי. בנוסף צוות המדריכים המנוסה שמלווה את הנהגים במהלך החוויה נוקט בכל אמצעי ומקדמי הבטיחות, בונה את הקצב בהדרגה ביחד עם המודרך ולפי הקצב האישי שלו כך שהפעילות מתבצעת בצורה הכי מהנה וכייפית והכי בטיחותית שיש. בנוסף יש ביטוחים מקיפים וביטול השתתפות עצמית כך שהכל מכוסה.

המהירות הינה מאוד דינמית בין אדם לאדם וקצב הנהיגה מאוד משתנה. היום כל נהג יכול לנסוע על 200 קמש בכביש ישר. המטרה בנהיגה ספורטיבית הינה להיות הכי מהיר בפנייה. צוות המדריכים המקצועיים שלנו בונה ביחד עם המודרך את הקצב ומביא אותו אל מעבר לגבולות היכולת תוך שמירה על בטיחות מלאה. 

ימי הפעילות שלנו הינם מראשון עד שישי. 

שעות הפעילות של ההדרכות בימי ראשון – חמישי הן מ 8:00 הדרכה ראשונה – 17:30 הדרכה אחרונה (תלוי בעונה). 

ימי שישי משעה 8:00 הדרכה ראשונה – שעתיים לפני כניסת שבת הדרכה אחרונה.

כמובן ! התמונות ניתנות בחינם בכל חבילה ללא תוספת תשלום והן ללא הגבלה ! המדריך דואג לצלם תמונות למזכרת מהחוויה לנהג/ת לבד בנוף ציורי עוצר נשימה ובנוסף יחד עם בן/ת הזוג והמשפחה.  

בוודאי, ניתן להוסיף סרטון וידאו ממצלמת אקסטרים GoPro המצלמת 360 מעלות את הנהג ואת תוואי הדרך. הסרטון משלב תמונות מהחוויה, פסקול מוזיקלי וקטעי הנהיגה הקיצוניים ביותר שהיו בחוויה. הוספת הסרטון וידאו יכולה להיקבע מראש בהזמנת החבילה או במועד המפגש מול הצוות בתוספת תשלום. 

כן, ניתן להוסיף זמן נהיגה נוסף לכל אחת מהחבילות. הוספת זמן נהיגה מקנה לנהג תוכן נרחב יותר בנהיגת מרוצים ולימוד טכניקות נהיגה מתקדמות יותר. 

הוספת זמן נהיגה הינה מראש בהזמנת החבילה אך ניתן גם להוסיף במועד המפגש בהתאם ללוח הזמנים של חברתנו. 

כמובן, לכל חבילה ניתן להוסיף ארוחת בוקר / צהריים זוגית או משפחתית. את הארוחה כדאי להוסיף מראש שכן נוכל לשריין לכם מקום במסעדה ולהכין עבורכם את התפריט מראש אך ניתן גם להזמין במועד המפגש, בהתאם לזמינות של המסעדה. 

במהלך חוויה עוצמתית שכזו המלווה בתחושות אדרנלין קיצוניות הגוף שלנו זקוק למקור אנרגיה זמין כך שמומלץ לא להגיע לחוויה הזו רעבים, עם זאת גם מומלץ שלא להעמיס על הגוף בארוחה כבדה מידי שכן תוכל לגרום לתחושת כבדות ועייפות. מומלץ לאכול ארוחה קלילה ומזינה לפני ולשתות המון מים. את תזמון הארוחות שאנו מציעים ניתן לתכנן מול הצוות שלנו כך שהם ידעו לסדר לכם את היום בצורה המיטבית ביותר. 

כמובן ! אנו נשמח לעזור לכם לתכנן את היום ולהציע מגוון אטרקציות שיהפכו את היום שלכם להכי מיוחד שיש. האיזור בו אנו נפגשים הינו אחד ממתחמי התיירות מהגדולים בארץ שבו נמצאים המון מוקדי תיירות מבוקשים ואטרקציות נוספות אשר ניתן לגשת אליהם לאחר/לפני הפעילות כגון מסעדות שף, בתי קפה, יקבים, צימרים, סדנאות שונות, מוקדי תיירות מבוקשים, מעיינות, שמורות טבע ועוד. 

כמובן, התכניות אצלנו הינן אקסקלוסיביות ואישיות בהן הכל מתבצע באופן פרטני כדי שנוכל להעניק את החוויה המושלמת ביותר ולהקדיש ללקוח את כל הזמן שמגיע לו.

מנסיון שלנו כדאי לשריין את המועד כמה שיותר מוקדם במיוחד אם מדובר בתאריך ספציפי. אנו בונים לו״ז מסודר מראש כדי שנוכל להקדיש ללקוח את כל הזמן שמגיע לו ולהעניק את החוויה המושלמת ביותר כך שאם חשוב לכם תאריך ספציפי מניסיון שלנו כדאי להזמין מראש כדי להשיג את התאריך והשעה הרצויים. 

ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחד מדרכי ההתקשרות שלנו – טלפונית / וואטסאפ / במייל. אם מדובר על קביעת תאריך או מימוש שובר מתנה ניתן לשלוח לנו הודעה בוואטסאפ ונציגנו יצרו איתכם קשר בהקדם למסירת התאריכים הפנויים ולתיאום מלא. 

בנהיגה ספורטיבית חשוב שלנהג תיהיה תחושת נינוחות מקסימלית, כך שכדאי להימנע מללבוש בגדים לוחצים / חונקים – חולצה מכופתרת ומכנסיים עם אבזמים פחות מומלצים. רצוי שהמכנס יהיה גמיש במעט, מכנס ארוך. נעילת נעליים סגורות נוחות לנהיגה בעלות סולייה דקה לתחושת רגישות מקסימלית על הדוושות. 

צוות המדריכים המנוסים שלנו בונה בהדרגתיות את הביטחון עם הרכב וקצב הנהיגה ביחד עם המודרך ובהתאם ליכולותיו. התוואי מתוכנן בצורה כזו שהוא מחולק לפי מקטעי נהיגה שבהם ננהג בקצב של נהיגה ספורטיבית ובין מקטע למקטע יש הפוגה קלה וקצרה שבה המודרך מסדיר דופק ובנוסף ניתנים הדגשים מהמדריך להמשך וכך לאורך כל החוויה האדרנלין נשמר ומתעצם מרגע לרגע ואין הפסקות גדולות שגורמות למודרך להתקרר ולאדרנלין לרדת. 

כל חבילה מורכבת משלבים של תדריך תיאורטי, תדריך מעשי (נהיגת הדגמה) וזמן נהיגה נטו. שלב התדריכים אורך 30 דקות בממוצע. זמן הנהיגה נטו משתנה בהתאם לחבילות, המינימלי הינו 45 דקות נהיגה והמקסימלי הינו של 120 דקות. חשוב לציין שזמן הנהיגה אינו מושפע מזמן התדריך – אם שלב התדריכים גלש מעבר ל30 דקות, שאר הזמן *אינו* בא על חשבון זמן הנהיגה. 

כבישים אלו משלבים מאות פניות דינמיות ומאתגרות וסיבובים טכניים עם המון שינויי גובה ועליות וירידות, הממוקמים בהרי ירושלים ומשלבים נוף ציורי מדהים המזכיר את טיולי הנהיגה המבוצעים בצפון איטליה, אירופה, גרמניה, הרי האלפים ועוד. בנוסף האיזור ידוע ככביש בעל תנועה מאוד דלה ומידי יום מגיעים עשרות חובבי ספורט מוטורי כדי ליהנות מהתענוג הצרוף הזה. כל זאת ביחד עם רכב מרוצים קיצוני ומהנה ומדריך מנוסה מייצר את האפשרות לנהוג נהיגה ספורטיבית ולהרגיש את האדרנלין זורם לכם בורידים. בנוסף אופי הנהיגה הרציפה מקנה לנו את האפשרות לשמור לכם את האדרנלין ולהעצים אותו מרגע לרגע כך שהחיוך לא יצליח לרדת לכם מהפנים !

כפי שצויין בשאלה הקודמת הכבישים הינם בעלי תנועה מאוד דלילה וברוב שעות היום הם פנויים לגמרי ! במידה וכן יהיו רכבים התוואי מחולק למקטעים מהירים ומקטעים בעלי קצב בינוני שמאפשרים לנו לתזמן את קטעי הנהיגה הספורטיבית שיהיו פנויים לגמרי כך שהשיטה שפיתחנו מקנה לנהג נהיגה מהנה בכביש ריק לחלוטין. במידה ובכל זאת יש רכב ישנם בכל מקטע מפרצים לעצירה שבהם נמתין ונייצר קטע סטרילי מחדש, חשוב לציין שזמן העצירה או זמני התזמון אינם יורדים מזמן הנהיגה הכולל והינם מתווספים להמשך החוויה. 

לא, אף מסלול בארץ אינו מאפשר להגיע למהירויות כאלו, עצם אופי התוואי, הן במסלול סגור והן במסלול פתוח. המטרה בנהיגת מרוצים ספורטיבית היא להיות מהירים בפניות, שם טכניקות הנהיגה נכנסות. היום כל נהג יכול לנסוע על 200 קמש בקו ישר גם אם מדובר ברכב רגיל. המטרה שלנו היא לייצר חווית נהיגה אקסטרימית מהירה בפניות וכל זה מתאפשר בעזרת רכבי המרוצים הקיצוניים שלנו, צוות המדריכים המנוסה, תוואי הדרך המפותל והטכני ולימוד טכניקות הנהיגה המתקדמות מעולם הנהיגה הספורטיבית ומעולם המירוצים. 

כפי שנקבע מראש במעמד סגירת ההזמנה ובתיאום מול נציגנו. מומלץ להקדים ב10-15 דקות כדי למצוא חנייה ואת נקודת המפגש ולמנוע עיקובים. כל עיקוב שהוא מעבר לשעת המפגש יגרור קיצור זמני החוויה משום שאנו מתכננים את לוח הזמנים מראש בהתאם לשאר הלקוחות ולזמנים. 

את התשלום ניתן להעביר בביט / פייבוקס / העברה בנקאית / אשראי / תשלומים ועוד.

משקל וגובה המודרך מהווה חלק בלתי נפרד אך הינו משפיע באופן מינורי על התנהלות החוויה. הגובה המקסימלי הינו עד 210 ס״מ ומשקל עד 140 קילו גרם. 

הנתונים הינם דינמיים ומשתנים בהתאם ללקוח כך שאת הפרטים המדוייקים בנושא ניתן לקבל בהתייעצות מול נציגנו. 

החוויה אותה אנו מציעים מתקיימת בכל עונות השנה ובמזג אוויר סביר ולא קיצוני. גשם אינו פאקטור אשר משפיע על החוויה אך אם מדובר בגשם קיצוני המלווה בסכנת שטפונות או טמפרטורה מאוד נמוכה שיכולה לגרום להצטברות של קרח על הכביש אנו נדחה את הפעילות למועד אחר כדי להעניק את החוויה הטובה ביותר והבטיחותית ביותר. 

דברו איתנו

לקבלת פרטים והצעת מחיר בהתאמה אישית

צרו איתנו קשר או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם